Gülru

Tarihe Not 1

Bu çocuk sana çok düşkün cümlesi duymaktan yorulduğum zamanlar oldu elbet…Ama bu seyrin güven sonucu farklı bir boyuta geçeceğine olan inancım hep devam etti. Gülru bu tecrübemde aldığı yolla cümlelerimi öyle sağlamlaştırdı ki Nur ile olan bağlılığıma da yansıyor bu seyir.

Geçtiğimiz hafta evin ablası Vieland eğlence merkezine gitti halasıyla.Çok eğlenmiş tabi.Daha da önemlisi kendi önerisiyle babannelerinde kalma talebiydi bizim için. Daha önce yine kendi isteğiyle Bursa-Keles hattında denemiştik .İstanbul”da ilk kez bizden ayrı bir başka evde kaldı. Hem de gönül rahatlığıyla ve son derece büyümüş haliyle…Sanırım bağımlılık sınırında olan anneler olduğu için bağımlılık ilişkileri aşılamıyor genelde.Misal ben bir yanım inanılmaz sevinse de bu teklife ve sonuca , diğer yanım büyük bir özlem duydu, dolayısıyla hüzün. O bensiz kalamaz da diyebilirdim bu halle.Ama dediğim gibi en başından itibaren güven ilişkimizin bizi bu noktaya taşıyacağına inanıyordum.Çok şükür bugünleri de gördük.:)

Bu da tarihe not olarak geçsin…

4 thoughts on “Tarihe Not 1

 1. sare dedi ki:

  maşallah.büyümüş çoooktan.insanlar böyle konuşarak annelere eziyet ettiklerinin farkında değller heralde.gülru okula başladı mı.geçen sene evin tadını çıkarmıştı 🙂

  1. tugba dedi ki:

   evet …anaokuluna gidiyor bu yıl.seneye ilkokullu olacak inşallah

   1. sare dedi ki:

    okulla arası nasıl peki bu yıl

    1. tugba dedi ki:

     çok iyi, hep iyi oldu okulla arası çok şükür. hatta asıl derdi ilkokula başlamak, gün sayıyor:) bu konuda bir genetik bağ varsa anasına çekmiş diyebiliriz:)) erkenden okula başlamış annenin kızı o da:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir